O nas

FORTEM GROUP

Fortem to unikatowy na polskim rynku zespół doświadczonych ekspertów, stanowiący niekonwencjonalną mieszankę wyjątkowych kompetencji w branży nieruchomościowej, artystycznego talentu i awangardowego spojrzenia na rozwiązania rynku finansowego. Specjalizujemy się w zakupie, komercjalizacji, renowacji i sprzedaży nieruchomości. Realizujemy oryginalne inwestycje i zarządzamy portfelem nieruchomości o łącznej kwocie ponad 135mln zł.

KWALIFIKACJE

Jedyne w swoim rodzaju zestawienie kwalifikacji naszego zespołu ułatwia kontrolę i realizację projektów nieruchomościowych pod kątem zarządzania i ich komercjalizowania. Stanowi gwarancję maksymalnego zysku i wysokiej jakości wykonalności zadania inwestycyjnego.

BEZPIECZEŃSTWO

Od wielu lat dbamy o portfel inwestycyjny klientów poprzez oferowanie im bezpiecznych i sprawdzonych rozwiązań inwestycji w nieruchomości, które od dawna uznawane są za najbardziej bezpieczne aktywa, którymi mogą posługiwać się ludzie sukcesu. Zarządzamy portfelem również klientów zagranicznych, którzy upodobali sobie nasz kraj jako bezpieczne miejsce do lokowania swoich środków.

PARTNERZY

Mamy zaszczyt współpracować z największymi partnerami, poważnymi instytucjami finansowymi, w tym funduszami inwestycyjnymi, dzięki czemu możemy świadczyć i propagować doradztwo na najwyższym poziomie.